INFOLINIA: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

ŻYCIE BEZ BARIER

W naszej działalności kierujemy się ideą „życia bez barier”. Istnieje cała gama urządzeń wspierających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. My oferujemy Państwu platformy dla niepełnosprawnych i windy  wraz z opcją ich zainstalowania. Pomagają one wyeliminować szeroko rozumiane bariery życia codziennego.

 

W przestrzeni publicznej coraz więcej miejsc przystosowywanych jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podobnie rzecz ma się w przypadku domów, w których mieszkają osoby niepełnosprawne lub o ograniczonej zdolności ruchowej. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są platformy przyschodowe. Nasza oferta obejmuje zarówno platformy schodowe, jak i platformy dźwigowe oraz windy.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas produktów i usług, stworzonych w oparciu o ideę „życia bez barier”. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Zapewniamy obsługę posprzedażową, polegającą na instalacji platform dla niepełnosprawnych. Nasze ostatnie realizacje wykonaliśmy w placówkach znajdujących się m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gorzowie, Suwałkach, Słupsku, Wrocławiu, Elblągu i Radomiu.

Taras widokowy przy Bulwarach Wiślanych dostępny dla osób niepełnosprawnych

Platforma dla niepełnosprawnych, likwidacja barier
Transport przez schody osób na wózkach

Bulwary Wiślane to ważny punkt dla mieszkańców stołecznego miasta. Zyskują miano serca Warszawy oferując odpoczynek oraz przeróżne wydarzenia z pogranicza kultury, sztuki i nauki.

Spacerując deptakiem wzdłuż Bulwaru odwiedzający natrafią na ciekawy i bardzo oryginalny taras widokowy, który zaprasza do obejrzenia pobliskiej panoramy. Konstrukcja wyposażona jest w samoobsługową platformę przyschodową naszej firmy, której zadaniem będzie transport osób z problemami ruchowymi na podest tarasu. Więcej informacji o platformie OMEGA znajdziecie Państwo pod zakładką http://www.liftplus.pl/omega/platformy-przyschodowe

Remont przejścia podziemnego przu al. Wyzwolenia w Częstochowie z udziałem Lift Plus PL

Platformy przyschodowe przy zejściu podziemnym w tunelu przy al. Wyzwolenia w Częstochowie
Platformy przyschodowe przy zejściu podziemnym w tunelu przy al. Wyzwolenia w Częstochowie

Zakończono remont tunelu przy al. Wyzwolenia w częstochowskiej dzielnicy Północ. Świeży obiekt swoją estetyką budzi podziw mieszkańców i jest przyjazny dla oka. Komunikacja dla osób niepełnosprawnych przy zejściach z przystanków tramwajowych do tunelu odbywa się za pomocą dwóch platform przyschodowych OMEGA, które zainstalowała nasza firma. Na specjalne zamówienie urządzenia zostały wyprodukowane w całości ze stali szlachetnej. Kolejna bariera architektoniczna w mieście została zlikwidowana, a na przykładzie tej inwestycji można zauważyć, że podczas modernizacji obiektów kładziony jest również nacisk na potrzeby osób niepełnosprawnych. Świadomość potrzeb osób z problemami ruchowymi rośnie. Tak jak liczba dostarczanych przez nas urządzeń :) Poniżej link do fotorelacji serwisu FOTOCZEWA. http://fotoczewa.pl/?p=3859 Zdjęcia autorstwa D. Wójcika.

Nowy podnośnik pionowy w ofercie. JURA 14.10 własnej produkcji!

JURA 14.10
JURA 14.10

Polska myśl, polski projekt i polska produkcja. Przedstawiamy małą windę dla niepełnosprawnych JURA 14.10Jest to podnośnik pionowy do wysokości 3 metrów, produkowany na podstawie 15-letniego doświadczenia naszej firmy w branży urządzeń dźwigowych dla osób niepełnosprawnych.


JURA 14.10 to nowoczesna, funkcjonalna i inteligentna winda.
Tak, można nią sterować za pomocą komórki!
Wysoka jakość wykonania w bardzo dobrej cenie.
Bezkonkurencyjna w swojej kategorii!


JURA 14.10 to doskonałe rozwiązanie dla osób składających wnioski do PFRON w celu likwidacji barier architektonicznych. Dla Was przygotowaliśmy specjalną zniżkę na dostawę i montaż!


Zapraszamy do kontaktu z doradcami a w międzyczasie przedstawiamy relację z naszego montażu w Toruniu przy Rynku Staromiejskim.


Podnośnik elektryczny E10 (winda dla niepełnosprawnych E10) www.liftplus.pl

Podnośnik elektryczny dla niepełnosprawnych E10
(wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik platformowy E10 to urządzenie o napędzie elektrycznym, przeznaczone do pionowego przewozu osób niepełnosprawnych. Umożliwia komfortowy transport od dwóch do pięciu kondygnacji.

Szyny GA (szyny teleskopowe GA) www.liftplus.pl

Szyny teleskopowe GA

Rampy podjazdowe GA to przenośne rozwiązanie, służące do pokonywania barier architektonicznych. Stanowią pomocniczy sprzęt do przetransportowania wózków inwalidzkich –  służą do łączenia powierzchni znajdujących się na różnych poziomach.

Wanna dla seniorów OAZA

Wanna z drzwiami OAZA (wanna dla seniorów)

Wanna dla seniorów OAZA to wanna z drzwiami otwierającymi się na zewnątrz. W zależności od preferencji klienta drzwi mogą być prawo- lub lewostronne. Wanny dla seniorów to bezpieczeństwo dla osób mających problemy z samodzielnym korzystaniem z tradycyjnej kabiny natryskowej.

KONTAKT

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

NIP: 5732847661
KRS: 0000490001
REGON: 243435020