INFOLINIA: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

ŻYCIE BEZ BARIER

W naszej działalności kierujemy się ideą „życia bez barier”. Istnieje cała gama urządzeń wspierających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. My oferujemy Państwu platformy dla niepełnosprawnych i windy  wraz z opcją ich zainstalowania. Pomagają one wyeliminować szeroko rozumiane bariery życia codziennego.

 

W przestrzeni publicznej coraz więcej miejsc przystosowywanych jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podobnie rzecz ma się w przypadku domów, w których mieszkają osoby niepełnosprawne lub o ograniczonej zdolności ruchowej. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są platformy przyschodowe. Nasza oferta obejmuje zarówno platformy schodowe, jak i platformy dźwigowe oraz windy.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas produktów i usług, stworzonych w oparciu o ideę „życia bez barier”. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Zapewniamy obsługę posprzedażową, polegającą na instalacji platform dla niepełnosprawnych. Nasze ostatnie realizacje wykonaliśmy w placówkach znajdujących się m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gorzowie, Suwałkach, Słupsku, Wrocławiu, Elblągu i Radomiu.

Remont przejścia podziemnego przu al. Wyzwolenia w Częstochowie z udziałem Lift Plus PL

Platformy przyschodowe przy zejściu podziemnym w tunelu przy al. Wyzwolenia w Częstochowie
Platformy przyschodowe przy zejściu podziemnym w tunelu przy al. Wyzwolenia w Częstochowie

Zakończono remont tunelu przy al. Wyzwolenia w częstochowskiej dzielnicy Północ. Świeży obiekt swoją estetyką budzi podziw mieszkańców i jest przyjazny dla oka. Komunikacja dla osób niepełnosprawnych przy zejściach z przystanków tramwajowych do tunelu odbywa się za pomocą dwóch platform przyschodowych OMEGA, które zainstalowała nasza firma. Na specjalne zamówienie urządzenia zostały wyprodukowane w całości ze stali szlachetnej. Kolejna bariera architektoniczna w mieście została zlikwidowana, a na przykładzie tej inwestycji można zauważyć, że podczas modernizacji obiektów kładziony jest również nacisk na potrzeby osób niepełnosprawnych. Świadomość potrzeb osób z problemami ruchowymi rośnie. Tak jak liczba dostarczanych przez nas urządzeń :) Poniżej link do fotorelacji serwisu FOTOCZEWA. http://fotoczewa.pl/?p=3859 Zdjęcia autorstwa D. Wójcika.

Nowy podnośnik pionowy w ofercie. JURA 14.10 własnej produkcji!

JURA 14.10
JURA 14.10

Polska myśl, polski projekt i polska produkcja. Przedstawiamy małą windę dla niepełnosprawnych JURA 14.10Jest to podnośnik pionowy do wysokości 3 metrów, produkowany na podstawie 15-letniego doświadczenia naszej firmy w branży urządzeń dźwigowych dla osób niepełnosprawnych.


JURA 14.10 to nowoczesna, funkcjonalna i inteligentna winda.
Tak, można nią sterować za pomocą komórki!
Wysoka jakość wykonania w bardzo dobrej cenie.
Bezkonkurencyjna w swojej kategorii!


JURA 14.10 to doskonałe rozwiązanie dla osób składających wnioski do PFRON w celu likwidacji barier architektonicznych. Dla Was przygotowaliśmy specjalną zniżkę na dostawę i montaż!


Zapraszamy do kontaktu z doradcami a w międzyczasie przedstawiamy relację z naszego montażu w Toruniu przy Rynku Staromiejskim.


Wielkanoc 2017

Wielkanoc Lift Plus PL

 

Firma Lift Plus PL życzy

zdrowych, spokojnych, wyjątkowych,

pełnych rozradowania Świąt Wielkanocnych.


Niech ten czas napełni nas energią,

optymizmem i doda sił na przyszłość.

Transporter YACK 911 (schodołaz kroczący YACK 911) www.liftplus.pl

Schodołaz JACK
(schodołaz kołowo-kroczący o udźwigu 130 kg)

JACK to model włoskich schodołazów kołowo-kroczących, przeznaczonych do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich oraz osób mających problemy ze wspinaczką po schodach krętych i prostych. Schodołazy te są bardzo wygodne w obsłudze i można nimi łatwo manewrować w bardzo wąskich przestrzeniach.

Podnośnik WS 300 (podnośnik sufitowy WS 300) www.liftplus.pl

Podnośnik sufitowy WS 300

WS 300 to podnośnik sufitowy o maksymalnym obciążeniu do 300 kilogramów. Parametry techniczne podnośnika są takie same, jak w przypadku modelu WS 200.

KONTAKT

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

NIP: 5732847661
KRS: 0000490001
REGON: 243435020