INFOLINIA: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

ŻYCIE BEZ BARIER

W naszej działalności kierujemy się ideą „życia bez barier”. Istnieje cała gama urządzeń wspierających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. My oferujemy Państwu platformy dla niepełnosprawnych i windy  wraz z opcją ich zainstalowania. Pomagają one wyeliminować szeroko rozumiane bariery życia codziennego.

 

W przestrzeni publicznej coraz więcej miejsc przystosowywanych jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podobnie rzecz ma się w przypadku domów, w których mieszkają osoby niepełnosprawne lub o ograniczonej zdolności ruchowej. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są platformy przyschodowe. Nasza oferta obejmuje zarówno platformy schodowe, jak i platformy dźwigowe oraz windy.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas produktów i usług, stworzonych w oparciu o ideę „życia bez barier”. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Zapewniamy obsługę posprzedażową, polegającą na instalacji platform dla niepełnosprawnych. Nasze ostatnie realizacje wykonaliśmy w placówkach znajdujących się m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gorzowie, Suwałkach, Słupsku, Wrocławiu, Elblągu i Radomiu.

Realizacje: Dworzec PKP Szczecin Główny

Platforma przyschodowa OMEGA-F
Platforma przyschodowa OMEGA-F Szczecin Główny

Montaż dwóch platform schodowych, z szynami jezdnymi w całości wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Z okazji Świąt Wielkanocnych

Święta Wielkanocne Lift Plus pL

 

Spokojnych, zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Przepełnionych radością i miłością w rodzinnym gronie

Życzą pracownicy firmy Lift Plus PL

 

Dworzec Kolejowy Wrocław Mikołajów, dwie platformy OMEGA F

Platforma przyschodowa OMEGA F na Stacji Kolejowej Dworca Wrocław Mikołajów
Platforma przyschodowa OMEGA F na Stacji Kolejowej Dworca Wrocław Mikołajów

Kolejny Dworzec w Polsce został wyposażony w platformy przyschodowe. Dwie platformy po torze krzywoliniowym OMEGA F będą ułatwiać transport niepełnosprawnych wózkowiczów pomiędzy przejściami na Stacji Dworca Wrocław Mikołajów. Tory jezdne platform pomalowane zostały w specjalnym kolorze RAL 5005.

Schodołaz samoobsługowy STAIRMAX

Schodołaz STAIRMAX

 

Jedyny schodołaz na świecie do samodzielnej obsługi przez osoby na standardowych wózkach inwalidzkich. Wyposażony w napęd elektryczno - gąsienicowy, do stosowania na schodach prostych z kwadratowymi spocznikami.

Wanna dla seniorów OAZA

Wanna z drzwiami OAZA (wanna dla seniorów)

Wanna dla seniorów OAZA to wanna z drzwiami otwierającymi się na zewnątrz. W zależności od preferencji klienta drzwi mogą być prawo- lub lewostronne. Wanny dla seniorów to bezpieczeństwo dla osób mających problemy z samodzielnym korzystaniem z tradycyjnej kabiny natryskowej.

KONTAKT

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

NIP: 5732847661
KRS: 0000490001
REGON: 243435020