INFOLINIA: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

ŻYCIE BEZ BARIER

W naszej działalności kierujemy się ideą „życia bez barier”. Istnieje cała gama urządzeń wspierających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. My oferujemy Państwu platformy dla niepełnosprawnych i windy  wraz z opcją ich zainstalowania. Pomagają one wyeliminować szeroko rozumiane bariery życia codziennego.

 

W przestrzeni publicznej coraz więcej miejsc przystosowywanych jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podobnie rzecz ma się w przypadku domów, w których mieszkają osoby niepełnosprawne lub o ograniczonej zdolności ruchowej. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są platformy przyschodowe. Nasza oferta obejmuje zarówno platformy schodowe, jak i platformy dźwigowe oraz windy.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas produktów i usług, stworzonych w oparciu o ideę „życia bez barier”. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Zapewniamy obsługę posprzedażową, polegającą na instalacji platform dla niepełnosprawnych. Nasze ostatnie realizacje wykonaliśmy w placówkach znajdujących się m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gorzowie, Suwałkach, Słupsku, Wrocławiu, Elblągu i Radomiu.

Z okazji Świąt Wielkanocnych

Święta Wielkanocne Lift Plus pL

 

Spokojnych, zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Przepełnionych radością i miłością w rodzinnym gronie

Życzą pracownicy firmy Lift Plus PL

 

Dworzec Kolejowy Wrocław Mikołajów, dwie platformy OMEGA F

Platforma przyschodowa OMEGA F na Stacji Kolejowej Dworca Wrocław Mikołajów
Platforma przyschodowa OMEGA F na Stacji Kolejowej Dworca Wrocław Mikołajów

Kolejny Dworzec w Polsce został wyposażony w platformy przyschodowe. Dwie platformy po torze krzywoliniowym OMEGA F będą ułatwiać transport niepełnosprawnych wózkowiczów pomiędzy przejściami na Stacji Dworca Wrocław Mikołajów. Tory jezdne platform pomalowane zostały w specjalnym kolorze RAL 5005.

1 marca - Narodowy DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

1 Marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych


Żołnierze Wyklęci, Ci, którzy nie uznali końca II Wojny Światowej z 1945 roku i z bronią w ręku wystąpili przeciw drugiemu – obok nazizmu – zaborczemu totalitaryzmowi. Pamiętamy!

Podnośnik elektryczny E10 (winda dla niepełnosprawnych E10) www.liftplus.pl

Podnośnik elektryczny dla niepełnosprawnych E10
(wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik platformowy E10 to urządzenie o napędzie elektrycznym, przeznaczone do pionowego przewozu osób niepełnosprawnych. Umożliwia komfortowy transport od dwóch do pięciu kondygnacji.

STRATEG

STRATEG z opcją montażu do ściany budynku


Wysokiej klasy platforma pionowa, którą można zainstalować bezpośrednio do ściany budynku bez fundamentu pod konstrukcję. Maksymalna wysokość 3 metry.

Schodołaz gąsienicowy T09

Schodołaz T09

 

Mobilny transporter osób na standardowych wózkach inwalidzkich wyposażony w napęd elektryczny - gąsienicowy. Przeznaczony do jazdy po schodach prostych z kwadratowymi spocznikami wewnątrz i na zewnątrz budynków.

KONTAKT

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

NIP: 5732847661
KRS: 0000490001
REGON: 243435020