Dźwig osobowy JURAND 1000

Dźwig osobowy JURAND 1000

UWAGA!! Czy wiecie Państwo, że mimo tego, że nasz dźwig Jurand 1000 jest droższy w zakupie- porównując do dźwigu korporacyjnego- ta różnica w cenie, zwraca się z nawiązką, po pierwszej naprawie pogwarancyjnej? Części do naszego dźwigu są dostępne na wolnym rynku; nie są kodowane tak jak w dźwigach tzw. wielkiej trójki (Kon., Oti., Schind.), przez co są w zakupie dużo tańsze- nawet kilkaset procent!!! Nasz dźwig może konserwować Państwa lokalny konserwator, a nie konserwator z nadania koncernu, przez co ceny konserwacji są o 50% tańsze! Jeżeli chcecie Państwo porównać nasz dźwig i tani z zakupie dźwig korporacyjny, wystarczy, że oprzecie się Państwo o ścianę kabiny. Nasza kabina jest wykonana z sztywnych, wysokiej jakości materiałów- kabiny konkurencji.. no cóż, proszę testować, tylko uważać..!

Dźwig osobowy Jurand 1000 naszej produkcji zapewnia niezawodny transport osób i ładunków w niemal każdym budynku. Dzięki pokaźnym możliwościom nośnym do 1t jest w stanie przetransportować na dowolną kondygnację aż 13 osób i wykonać 15 przystanków.

Zastosowanie w windzie osobowej silnika bezreduktorowego zapewnia cichą pracę windy i niebywały komfort jej użytkowania. Z kolei funkcja stand-by pozwala na zmniejszenie poboru mocy windy na przystankach, kreując ją jako urządzenie przyjazne środowisku i energooszczędne. Za trwałość dźwigu Jurand 1000 odpowiada wciągarka bezreduktorowa, a także stalowe liny, gwarantujące bezawaryjność windy i jej bezproblemową konserwację.

Jurand 1000 to także bezpieczeństwo użytkowania. Winda osobowa została wyposażona w czujnik przeciążenia kabiny, alarm dźwiękowy, oświetlenie szybu i dwa przyciski STOP wewnątrz kabiny. W momencie awarii za sprawą wbudowanego modułu GPS, winda umożliwia bezprzewodowe połączenie się ze stacją obsługującą dźwig osobowy, a także błyskawiczną reakcję na powstałą usterkę.

Winda osobowa Jurand 1000 to także feeria wyposażenia, pozwalająca na wybór materiałów, kolorów i grafik wykończenia kabiny, drzwi, a także doboru dodatków, modyfikacji panelu i wyświetlacza. Każdy element wykończenia dźwigu osobowego dostarczany jest w modułach, umożliwiając bezproblemową późniejszą zmianę jego wystroju.


Charakterystyka dźwigu osobowego Jurand 1000

Trwałość
Winda osobowa Jurand 1000 została wyposażona w silnik synchroniczny, stalowe liny, austriackie chwytacze i włoskie ograniczniki, a także drzwi wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantując tym samym niezawodność i wytrzymałość dźwigu.

Cicha praca
Napęd bezreduktorowy odpowiada za niemal bezszelestną pracę dźwigu Jurand 1000, a łagodny start i zatrzymanie windy zapewnia doskonały przemiennik częstotliwości.

Niepowtarzalność
Windę osobową Jurand 1000 dopasowuje się do wnętrza nieruchomości. Wybór spośród czterech wystrojów, a także dobór materiałów i kolorystyki wykończenia kabiny sprawia, że dźwig ten jest niespotykany.

Funkcjonalność
Dźwig Jurand 1000 likwiduje bariery architektoniczne spotykane przez osoby niepełnosprawne i umożliwia swobodne korzystanie z niego innym użytkownikom.

Bezpieczeństwo
Wyposażenie windy w systemy bezpieczeństwa i w moduł GPS podczas awarii przyczyniają się do błyskawicznej diagnozy windy osobowej i szybkiego przywrócenia jej funkcjonowania.

Galeria

Załączniki

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog