Platforma przyschodowa - synonim mobilności i komfortu życia bez barier

Platforma przyschodowa - synonim mobilności i komfortu życia bez barier

   Platforma przyschodowa to urządzenie zaprojektowane z myślą o pokonywaniu barier architektonicznych przez osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. W sytuacjach, gdy z różnych względów nie można zainstalować w obiekcie dźwigu pionowego wykorzystanie  platformy przyschodowej jest doskonałą alternatywą dla inwestycji.
Doskonale sprawdzają się w miejscach o większym natężeniu ruchu – instytucjach państwowych, bankach, przychodniach a także w blokach wielorodzinnych. Zaletą platform jest możliwość samoobsługi przez osobę niepełnosprawną bez konieczności pomocy opiekuna – urządzenia są w pełni bezpieczne, posiadają zabezpieczenia przed uszkodzeniem ciała osób poruszających się na platformie jak i osób postronnych. Ze względu na miejsce wykorzystania platformy mogą być montowane wewnątrz lub na zewnątrz budynków zarówno na torze prostym i krzywoliniowym. Nie trzeba specjalnie przygotowywać miejsca, ani przeprowadzać prac budowlanych aby zamontować urządzenie – platformy są w różnych rozmiarach, żeby łatwiej było je dopasować do miejsca przeznaczenia. Dzięki kompaktowej konstrukcji i możliwości złożenia nie zajmują dużej przestrzeni pozwalając na oszczędność miejsca.
   Platforma przyschodowa to synonim mobilności i jakości życia bez barier. Powinna być wszędzie tam, gdzie nie można dostać się na wózku inwalidzkim.

Galeria

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog