Schodołaz CLIMBER

Schodołaz CLIMBER

Schodołaz Climber to urządzenie, które zapewnia transport po schodach osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Podstawą schodołazu są gąsienice, umożliwiające swobodne jego użytkowanie i obiecujące trwałość sprzętu. Natomiast cała jego konstrukcja składa się z elementów, które gwarantują swobodne manewrowanie nim nawet w niewielkich obszarach.

Schodołaz Climber jest niezwykle bezpieczny i funkcjonalny dla jego użytkowania. Za sprawą pasów bezpieczeństwa i przycisku awaryjnego STOP pozwala osobie niepełnosprawnej na poczucie niezwykłej pewności w czasie jazdy po schodach. Z kolei jego udźwig do 130 kg i możliwość dopasowania go do wszystkich wózków inwalidzkich z dużymi tylnymi kołami, pozwala modelowi Climber na dostosowanie się do szerokiego grona osób niepełnosprawnych.

Na uwagę w schodołazu Climber zasługuje także jego łatwość obsługi, wykonywana przez przeszkolonego operatora. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk, a schodołaz sam poprowadzi pasażera na dowolną kondygnację. Do tego może pracować aż godzinę bez przerwy, pokonując 300 stopni. O stanie baterii schodołazu informuje wyraźny wskaźnik, a jej ładowanie odbywa się za pomocą zwykłego gniazdka elektrycznego.

Ergonomiczny


Waga schodołazu Climber wynosząca 48 kg pozwala na swobodne manewrowanie nim na niewielkich przestrzeniach.

Kompaktowy


Możliwość rozłożenia schodołazu Climber na dwie części zapewnia jego swobodny transport w bagażniku samochodu.

Trwały


Schodołaz Climber to typ schodołazu gąsienicowego, którego konstrukcja gwarantuje jego długotrwałe i bezproblemowe funkcjonowanie.


Intuicyjny


Obsługa schodołazu Climber jest niezwykle prosta, umożliwiając osobie niepełnosprawnej na jego swobodne użytkowanie.


Wszechstronny


Climber dopasowuje się do niemal wszystkich rodzajów wózków inwalidzkich dla osób niepełnosprawnych.

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog