Schodołaz SHERPA N900

Schodołaz SHERPA N900

Schodołaz Sherpa N900 to włoskie, niezwykle funkcjonalne urządzenie. N900 został stworzony dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, aby ułatwić im pokonywanie schodów. Schodołaz Sherpa stanowi solidną konstrukcję, której kolumny sterownicze wykonane są ze stali, a jego obudowę symbolizuje zaprojektowany z polistyrenu elegancki i trwały design. 

Niezastąpioną funkcją schodołazu N900 jest bezpieczny transport osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Napęd gąsienicowy wspomaga pracę urządzenia, sprawiając, że jest ona płynna i lekka. Z kolei wyposażenie urządzenia w pasy bezpieczeństwa i umieszczone na uchwycie drążka przyciski, możliwa jest pełna kontrola transportu wjazdu i zjazdu osoby niepełnosprawnej. Schodołaz Sherpa został zaopatrzony również w funkcję manualnej obsługi urządzenia w razie awarii, a także w ładowarkę umożliwiającą bezpośrednie podłączenie kabla zasilającego do dostępnego gniazdka.

Charakterystyka Schodołazu Shepa N900

Praktyczny
Schodołaz Sherpa N900 nie tylko znakomicie spełnia swoją funkcję transportu osób niepełnosprawnych, ale także pozwala na łatwy transport samego urządzenia z możliwością rozłożenia go na dwie poręczne części.

Bezpieczny
Za sprawą napędu gąsienicowego N900 zapewnia stabilną pozycję wózka inwalidzkiego i swobodne manewrowanie schodołazem przez operatora.

Wygodny
Regulowany i zdejmowany zagłówek oraz mechanizm zapewniający płynną jazdę sprawiają, że użytkowanie schodołazu jest niezwykle komfortowe.

Trwały
Stalowe kolumny, wykończenie zabudowy tworzywem z polistyrenu, a także wspomniany napęd gąsienicowy pozwalają na wieloletnie użytkowanie schodołazu.

Niezawodny
Wbudowana bateria i możliwość ładowania jej bezpośrednio w gniazdku elektrycznym, zapewniają szybkie ponowne uruchomienie schodołazu.

Galeria

Załączniki

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog