INFOLINIA: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

ŻYCIE BEZ BARIER

Zmieniamy się dla Państwa, chcemy być jeszcze lepsi w tym, co robimy. Nie jesteśmy już tylko firmą handlową. Od 2016 roku produkujemy małe windy dla osób niepełnosprawnych Jura 14.10. Projektujemy i wykonujemy do naszych podnośników oraz platform przyschodowych indywidualne zabudowy i zadaszenia. Realizujemy nietypowe zlecenia.

Nastał czas zmian i stąd potrzeba również zmiany nazwy. Chcemy być bardziej rozpoznawalni i dlatego przedstawiamy Państwu naszą nową nazwę i logo:

Jurajska Fabryka Wind


W naszej działalności kierujemy się ideą „życia bez barier”. Istnieje cała gama urządzeń wspierających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. My oferujemy Państwu platformy dla niepełnosprawnych i windy  wraz z opcją ich zainstalowania. Pomagają one wyeliminować szeroko rozumiane bariery życia codziennego.

 

W przestrzeni publicznej coraz więcej miejsc przystosowywanych jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podobnie rzecz ma się w przypadku domów, w których mieszkają osoby niepełnosprawne lub o ograniczonej zdolności ruchowej. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są platformy przyschodowe. Nasza oferta obejmuje zarówno platformy schodowe, jak i platformy dźwigowe oraz windy.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas produktów i usług, stworzonych w oparciu o ideę „życia bez barier”. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Zapewniamy obsługę po sprzedażową, polegającą na instalacji platform dla niepełnosprawnych. Nasze ostatnie realizacje wykonaliśmy w placówkach znajdujących się m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gorzowie, Suwałkach, Słupsku, Wrocławiu, Elblągu i Radomiu.

Likwidacja barier w Gorzycach - platforma O-GA

Platforma przyschodowa O-GA, montaż na słupkach do schodów.
Platforma przyschodowa O-GA do transportu osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach inwalidzkich.

Dzisiaj relacja po montażu platformy przyschodowej – naszego flagowego urządzenia. Platformy przyschodowe instalujemy już od ponad 10 lat, ciesząc się zaufaniem klientów w całej Polsce. Na załączonych zdjęciach przedstawiamy platformę O-GA, poruszającą się po torze krzywoliniowym, którą zamontowaliśmy w Gorzycach.

Likwidacja barier w Częstochowie – podnośnik sufitowy WS 100 PLUS

Podnośnik sufitowy WS 100 PLUS
Podnośnik sufitowy WS 100 PLUS

Dzielimy się z Państwem kolejną inwestycją! Tym razem pomogliśmy przy likwidacji barier architektonicznych, podczas dostosowywania łazienki dla osoby z problemami ruchowymi. Montaż podnośnika sufitowego WS 100 PLUS, z manualnym trawersem urządzenia, szyną 90°, zainstalowaną na dystansach do sufitu (przy suficie podwieszanym).

Likwidacja barier w Bełchatowie - podnośnik B900

Podnośnik platformowy B900
Podnośnik platformowy B900

Codziennie z naszych urządzeń korzystają setki osób w całej Polsce. Montujemy urządzenia w domach prywatnych, budynkach mieszkalnych, obiektach państwowych, instytucjach publicznych, muzeach, aptekach czy lokalizacjach bardzo wyjątkowych. Tym razem inwestycja dotyczyła podnośnika platformowego B900 w Bełchaowie. Kolejna bariera architektoniczna została pokonana!

Podnośnik mobilny W 300 (winda peronowa dla niepełnosprawnych W 300) www.liftplus.pl

Podnośnik mobilny W 300
(winda peronowa)

Podnośnik mobilny W 300 to urządzenie dźwigowe produkcji niemieckiej, przeznaczone do transportu osób na wózkach inwalidzkich. Maksymalne obciążenie podnośnika wynosi 320 kg.

KONTAKT

Jurajska Fabryka Wind Kaczmarczyk Sp. Jawna
(dawniej Lift Plus Pl)
ul. Koksowa 6 AB
42-202 Częstochowa
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@fabrykawind.pl

NIP: 5732847661
KRS: 0000490001
REGON: 243435020