INFOLINIA: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

ŻYCIE BEZ BARIER

Zmieniamy się dla Państwa, chcemy być jeszcze lepsi w tym co robimy. Nie jesteśmy już tylko firmą handlową. Od 2016 roku produkujemy małe windy dla osób niepełnosprawnych Jura 14.10. Projektujemy i wykonujemy do naszych podnośników oraz platform przyschodowych indywidulane zabudowy i zadaszenia. Realizujemy nietypowe zlecenia.

Nastał czas zmian i stąd potrzeba również zmiany nazwy. Chcemy być bardziej rozpoznawalni i dlatego przedstawiamy Państwu naszą nową nazwę i logo:

Jurajska Fabryka Wind


W naszej działalności kierujemy się ideą „życia bez barier”. Istnieje cała gama urządzeń wspierających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. My oferujemy Państwu platformy dla niepełnosprawnych i windy  wraz z opcją ich zainstalowania. Pomagają one wyeliminować szeroko rozumiane bariery życia codziennego.

 

W przestrzeni publicznej coraz więcej miejsc przystosowywanych jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podobnie rzecz ma się w przypadku domów, w których mieszkają osoby niepełnosprawne lub o ograniczonej zdolności ruchowej. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są platformy przyschodowe. Nasza oferta obejmuje zarówno platformy schodowe, jak i platformy dźwigowe oraz windy.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas produktów i usług, stworzonych w oparciu o ideę „życia bez barier”. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Zapewniamy obsługę posprzedażową, polegającą na instalacji platform dla niepełnosprawnych. Nasze ostatnie realizacje wykonaliśmy w placówkach znajdujących się m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Gorzowie, Suwałkach, Słupsku, Wrocławiu, Elblągu i Radomiu.

Za nami Interlift 2017 czyli największe targi branży dźwigowej

Interlift 2017 to targi środowiska dźwigowego, które odbywają się co 2 lata w niemieckim Augsburgu. To największe targi branży dźwigowej. Zakres targów obejmuje wystawców mniejszych i większych firm produkujących komponenty dźwigowe oraz gotowe rozwiązania dźwigów osobowych, wind towarowych czy platform dla niepełnosprawnych. Są to najczęściej wysoko wyspecjalizowane manufaktury o aktywności w skali światowej. Obecni na targach są również członkowie międzynarodowych stowarzyszeń i media z branży dźwigowej, organizowane są fora i dyskusje nad przyszłością, możliwościami i problemami branży dźwigowej. Zatem wizyta na targach to okazja do zapoznania się z nowościami oraz zasięgnięcie fachowej wiedzy od najlepszych specjalistów.

Taras widokowy przy Bulwarach Wiślanych dostępny dla osób niepełnosprawnych

Platforma dla niepełnosprawnych, likwidacja barier
Transport przez schody osób na wózkach

Bulwary Wiślane to ważny punkt dla mieszkańców stołecznego miasta. Zyskują miano serca Warszawy oferując odpoczynek oraz przeróżne wydarzenia z pogranicza kultury, sztuki i nauki.

Spacerując deptakiem wzdłuż Bulwaru odwiedzający natrafią na ciekawy i bardzo oryginalny taras widokowy, który zaprasza do obejrzenia pobliskiej panoramy. Konstrukcja wyposażona jest w samoobsługową platformę przyschodową naszej firmy, której zadaniem będzie transport osób z problemami ruchowymi na podest tarasu. Więcej informacji o platformie OMEGA znajdziecie Państwo pod zakładką http://www.liftplus.pl/omega/platformy-przyschodowe

Remont przejścia podziemnego przu al. Wyzwolenia w Częstochowie z udziałem Lift Plus PL

Platformy przyschodowe przy zejściu podziemnym w tunelu przy al. Wyzwolenia w Częstochowie
Platformy przyschodowe przy zejściu podziemnym w tunelu przy al. Wyzwolenia w Częstochowie

Zakończono remont tunelu przy al. Wyzwolenia w częstochowskiej dzielnicy Północ. Świeży obiekt swoją estetyką budzi podziw mieszkańców i jest przyjazny dla oka. Komunikacja dla osób niepełnosprawnych przy zejściach z przystanków tramwajowych do tunelu odbywa się za pomocą dwóch platform przyschodowych OMEGA, które zainstalowała nasza firma. Na specjalne zamówienie urządzenia zostały wyprodukowane w całości ze stali szlachetnej. Kolejna bariera architektoniczna w mieście została zlikwidowana, a na przykładzie tej inwestycji można zauważyć, że podczas modernizacji obiektów kładziony jest również nacisk na potrzeby osób niepełnosprawnych. Świadomość potrzeb osób z problemami ruchowymi rośnie. Tak jak liczba dostarczanych przez nas urządzeń :) Poniżej link do fotorelacji serwisu FOTOCZEWA. http://fotoczewa.pl/?p=3859 Zdjęcia autorstwa D. Wójcika.

KONTAKT

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

NIP: 5732847661
KRS: 0000490001
REGON: 243435020