INFOLINIA: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

Szyny lub rampy najazdowe są urządzeniami, które sprawdzają się w niwelowaniu niewielkich różnic poziomów na stosunkowo krótkich odcinkach. Zbudowane z aluminium zapewniają wygodę szybiego montażu. Wyposażone  w gumowe elementy  antypoślizgowe stają się bezpiecznym sposobem na szybką likwidację niedużych barier architektonicznych.

Szyny R-LA (szyny teleskopowe) www.liftplus.pl

Szyny teleskopowe R-LA

R-LA to szyny najazdowe, przeznaczone do pomocy w pokonywaniu niewielkich różnic poziomów – maksymalnie pięciu stopni schodowych. Konstrukcja wykonana z aluminium, z antypoślizgową powierzchnią zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo.

Szyny GA (szyny teleskopowe GA) www.liftplus.pl

Szyny teleskopowe GA

Rampy podjazdowe GA to przenośne rozwiązanie, służące do pokonywania barier architektonicznych. Stanowią pomocniczy sprzęt do przetransportowania wózków inwalidzkich –  służą do łączenia powierzchni znajdujących się na różnych poziomach.

System ramp modułowych A-CH www.liftplus.pl

System ramp modułowych A-CH

System ramp modułowych A-CH jest stacjonarnym rozwiązaniem problemu barier architektonicznych. Służy do łączenia powierzchni znajdujących się na różnych poziomach oraz transportu osób poruszających się na wózku inwalidzkim