Schodołaz YACK 961

Schodołaz YACK 961

Schodołaz Yack 961 stanowi włoską produkcję i jest on   doskonałą pomocą dla osób mających trudności w poruszaniu się. Yack 961 wyposażony jest w napęd elektryczny i w wyświetlacz monitorujący kąt nachylenia urządzenia, a także wskazujący poziom jego baterii i prędkość. Schodołaz Yack sprawdzi się na schodach prostych, krętych i zabiegowych.


Dzięki wbudowanemu automatycznemu systemowi hamującemu na krawędziach, schodołaz w bezpieczny sposób przetransportuje osobę niepełnosprawną na wybrany poziom. Z kolei wyposażenie takie jak krzesełko, podłokietniki, podnóżki i pas bezpieczeństwa, umożliwiają użytkownikowi zająć komfortową pozycję. Schodołaz Yack 961 to wygoda także dla osób obsługujących go. Za sprawą ergonomicznych kształtów jest poręczny, a regulowany uchwyt umożliwia nim swobodne manewrowanie.


Charakterystyka Schodołazu Yack 96:

Wszechstronny
Schodołaz Yack 961 może być stosowany,na schodach prostych, krętych i zabiegowych w każdym budynku.

Łatwy w użytkowaniu
Urządzenie jest niezwykle ergonomiczne, sprawiając, że jego obsługa jest bezproblemowa.

Bezpieczny
Automatyczne hamulce blokują obrót kół schodołazu, gdy te zbliżają się do krawędzi stopnia. Z kolei w razie usterki urządzenia, przycisk awaryjny bez ryzyka odcina zasilanie w urządzeniu.

Praktyczny
Demontaż siedziska i oparcia w schodołazie Yack 961, a także jego niewielkie gabaryty zapewniają szybki transport urządzenia w dowolne miejsce.

Wydajny
Yack 961 wyposażony jest w wymienną baterię, która pozwala na użytkowanie schodołazu nawet przez kilka dni. Natomiast niezależne ładowanie akumulatora, umożliwia zastąpienie go naładowanym zamiennikiem, zapewniając ciągłość użytkowania urządzenia.

Galeria

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog